Tuesday, September 29, 2009


Uued tuuled


Jah just nii , täna puhuvad juba uued tuuled. Hommikul tuli veel vihma küll ja ka päeval sajas hooti, kuid ... Päike on meid ka lõpuks üles leidnud ja vaikselt soojendab oma kiirtega külmast tuulest jahedaid põski. See on nii hea. Ime pole , et ma suve nii meeletult igatsen ( soojad suvetuuled ja päikesesoojus on teinud head tööd ja ma olen paandunud jünger neile ).
Hommikul kui äratuskell helises võttis küll voodiga hüvastijätmine oma aja , kuid püsti ma sain ja varsti kõndisin vaikses vihmas kooli poole, mis oli tegelt kohati täitsa hea- värske niiske õhk äratas veelgi paremini üles. Esimene tund oli keemia , mis on selle õa jooksul täielik häving olnud. Tegime töö, mis oleks võinud sama hästi ka olemata olla , sest keegi ei osanud ja saime kätte eelmised tööd. Mulle vahtis otsa suurte silmadega 3 ( mu enda silmad olid muidugi tol hetkel veel suuremad o_o ) Seal sai vähe närveldatud, aga ülejäänud päev korvas selle.
Eesti keeles tegime lugemisteste ja ma pidin vahetunnis kirjutama terve tahvli mingit Kalevipoja pläma täis, et teised peaks, aga ei suudaks mu harakajalgu kokku lugeda ( see pole mingi hala et ma mu käekiri on palju koledam kui Sinu ja sa oled palju ilusam kui mina, vaid reaalsus :D , mu tähed tõesti hüppavad ühelt realt teisele tahvlil) .Olin seal siis hoos ja siis mullegi märkamatult tormas klassi sisse õp.Känd ( lifetime enemy 9a'l ) ja süüdistas meid hüsteeriliselt - poiskad olla vastu otsa seina nühkinud ja hüpanud ja sada asja veel ja selle tõttu oli teises klassis tahvel alla kukkunud. ???????? Vabandage väga , aga kas meil / neil pole siis tõesti midagi paremat teha kui alateadlikult seina vägistada ja tahvleid läbi seina alla kukutada ( tegelikult kõik sündinud maag Hannesed meil) . See pani mind mõtlema, et me võime ju kohati olla täielikud põrgulised ( ja seda juba 8 järjekindlat aastat ), aga see ei tee meist veel mingit kuradi koolimaffiat ja kõik halb, mis juhtub pole meiega seotud. Ta lihtsalt kuidagi.. leiab meid alati üles !

Ühiskonna õpetuses oli õpetaja haigeks jäänud ja tundi asendas Känd2 ( ! jah neid on lausa kaks, eespool mainitud Kännu abikaasast on praegu juttu). See tähendas siis põhimõtteliselt seda, et oli vaba voli oma asju teha ja ringi vahtida. Ma kasutasin täielikult võimalust. Kui niimoodi jääda vahtima meie klassi , oma asju tegemas, tegutsemas, siis näevad enamus täitsa armsad välja ja sees tekib soe tunne ( või on see ainult minul , sest kogu vahtimise aeg mängis taustaks Pixie Lotti - Use somebody ja need 32 huligaani on kõik juba minu jaoks omastanud tähtsuse). See oli tõesti äge, kuidas Silvia,Liisa ja Cärola südamest naersid, Bertil koguaeg ümber oma telje täispöördeid tegi ja üritas Geity-Triinuga vestelda, kompanii arutas ilmselgelt mingi maailmaprobleemi üle valjuhäälselt jne. Ülepika aja olid need 45 minutit rahulikud-head.

Täna oli 7 tundi ( God bless Tuesdays for that) , mis on ühtlasi ka kõige lühem koolipäev, kuid kodus ei saanud eriti pikka aega olla, sest pidi trenni minema.
Tänane trenn oli täielik häving.. mingil määral. Kõigil oli mingi häda- Kats vigastas enda küünarnukki, Kaidi oli kodus liiga palju söönud, Kaisal olid teatud asjad koju jäänud ( nagu see peaks meid üllatama.. ), Kristinil ka kuskilt valutas ja mina + Merx olime lihtsalt hälvarid terve trenn. Aga ma olen kindel, et see oli tingitud nädavahetusel olnud võistlustest Võrus, kus lihtsalt võrkapalli limiit sai täis ja praegu tahaks natuke koguda end ( sellega tekkiski meil Merksiga arutelu , et kõiges on midagi nõmedat ja vastikut, aga otseselt ei teadnudki, mida siis muuta tahaks kogu argielu juures - kirjutan sellest millalgi hiljem ,mis ma pärast välja mõtlesin ) Vähemalt sai Võru tsoonide eest treenerilt kiita, päris hästi ju läks tegelt ( pikk virtuaalne pai meile ). Rabast koju tulles ,pidime õtsiga endiselt imestama , kuidas saab taevas iga õhtu seal kandis nii ilus olla( kuskil totaalses keskkonna uberikus ju tegelt ). Õhk oli muutnud veel külmemaks ja nüüd pole mitte mingit kahtlust enam, et vananaiste sügis on asendunud vanameeste omaga ja enam pole mingit nalja - varsti tuleb müts pähe ja kindad kätte tõmmata.

Ongi kõik ( kuigi mustmiljontriljonkümmetuhat asja oleks veel rääkida, aga kõike ei pea teadma ja ei pea teistele teada andma )

head ööd ? ( minu oma tuleb küll peale igat koolipäeva kuradi hea )

No comments:

Post a Comment